1. Завдяки антибактеріальній властивості латексу у виробах не заводяться мікроорганізми та сапрофіти, що знижує ризик алергічних та респіраторних захворювань. Тому подушки рекомендуються людям, схильним до алергій та хвороб дихальних шляхів, а також дітям.

2. Завдяки властивостям природного латексу та спеціальним формам, які використовуються для виготовлення подушок і матраців, утворюється пориста структура з отворами, що сполучаються. Повітряні капіляри забезпечують чудову циркуляцію повітря, зберігаючи прохолоду влітку і тепло взимку. На таких подушках та матрацах тіло "дихає", і людина не потіє. Вам гарантований міцний сон без мокрого волосся з ранку і без почервоніння шкіри, що свербить.

3. Ортопедичні подушки з латексу допомагають підтримати голову під час сну у правильному положенні, повністю розслабитись шийному відділу хребта та знімають навантаження з м'язів шиї. Через це зникає головний біль уранці, з'являється почуття легкості. Звичайно, остеохондроз жодна подушка з натурального латексу не лікує, але допоможуть зменшити біль та покращити стан.

4. Матраци із натурального латексу мають кілька зон жорсткості, спеціально розраховані на правильний розподіл навантаження тіла. Вага тіла рівномірно розподіляється, і хребет приймає фізіологічно правильне положення, що сприяє повному розслабленню та зняттю м'язової напруги. Латексні матраци підтримують тіло, не передавлюючи кровоносні судини, не порушуючи кровообіг, таким чином знімаючи навантаження з серцевого м'яза.

5. 100% натуральний латекс, на відміну від штучного, має відмінну зносостійкість, не кришиться, не проминається, не провисає, не створює ущільнень під вагою тіла, не гниє, не псується під дією вологи і готовий прослужити більше 20 років.
Латексні матраци не скриплять, як пружинні, повертаючись, ви не завдасте незручностей людині, що спити поруч. Латекс дбає про кожен рух вашого тіла і забезпечує повну незалежність під час сну.

6. Подушки та матраци з натурального латексу виготовляються за екологічними технологіями, готова продукція не виділяє в атмосферу вільні радикали, токсичні речовини та радіоактивні елементи.

7. Відсутність медичних протипоказань (за винятком рідкісної алергії при прямому контакті з латексом) робить матраци та подушки з натурального латексу ідеальними супутниками здорового та міцного сну.

8. Подушки та матраци з натурального латексу вимагають мінімального догляду. Кожен виріб має чохол, який можна легко зняти та випрати. Латексні вироби за необхідності рекомендується прати лише вручну в теплій воді не більше +40С з використанням рідкого мила, сушити - уникаючи прямих сонячних променів та близькості нагрівальних приладів.