1. Завдяки антибактеріальним властивостям латексу у виробах не розмножуються мікроорганізми та сапрофіти, що знижує ризик алергічних та респіраторних захворювань. Тому натуральний латекс рекомендується для людей, схильних до алергій та хвороб дихальних шляхів, а також для дітей.

2. За рахунок особливостей природного латексу та спеціальних форм, що використовуються при виготовленні подушок та матраців, утворюється пориста структура із взаємопов'язаними отворами. Це дозволяє відмінно циркулювати повітрю, зберігаючи прохолоду влітку та тепло взимку. Такі подушки та матраци забезпечують "дихання" для вашого тіла і запобігають зайвому потінню. Ви зможете насолоджуватися міцним сном без проблем з вологим волоссям та подразненням шкіри.

3. Ортопедичні подушки з латексу підтримують голову у правильному положенні під час сну, що допомагає повністю розслабити м'язи шиї та прибрати навантаження з шийного відділу хребта. Внаслідок цього ранкові головні болі зникають, і почуття легкості стає відчутним. Не слід очікувати, що ортопедична подушка з латексу здатна вилікувати остеохондроз, але вона може значно зменшити біль та покращити ваше самопочуття.

4. Матраци із натурального латексу мають кілька зон жорсткості, спеціально розроблених для правильного розподілу ваги тіла. Це сприяє рівномірному розподілу ваги, допомагаючи хребту прийняти природне положення, що сприяє повному розслабленню та зняттю напруги в м'язах. Латексні матраци підтримують ваше тіло, не стискаючи кровоносні судини і не порушуючи кровообіг, що також знімає навантаження із серцевого м'яза.

5. 100% натуральний латекс, на відміну від синтетичного, має відмінну зносостійкість. Він не кришиться, не провалюється, не утворює ущільнення під вагою тіла, не гниє і не псується від вологи, і здатний прослужити більше 20 років. Латексні матраци не скриплять, як пружинні, і не створюють дискомфорту для людини, яка спить поряд. Латекс підлаштовується під кожен рух вашого тіла, забезпечуючи повну незалежність під час сну.

6. Подушки та матраци з натурального латексу виробляються із застосуванням екологічно чистих технологій, не викидаючи в атмосферу шкідливі радикали, токсичні речовини чи радіоактивні елементи.

7. Матраци та подушки з натурального латексу не мають медичних протипоказань (за винятком поодиноких випадків алергії при прямому контакті з латексом), що робить їх відмінним вибором для тих, хто хоче спати здорово та міцно.

8. Догляд за подушками та матрацами з натурального латексу мінімальний. Кожен вироб має знімний чохол, який легко знімається для прання. Щоб зберегти довговічність латексних виробів, рекомендується прати їх вручну в теплій воді (не більше +40°C) з використанням м'якого миючого засобу та уникати сушіння під прямим сонячним промінням та близькості до нагрівальних приладів.