Часто покупці жаліються, що при купівлі звичайного ортопедичного матрасу вони стикаються з неприємним, специфічним запахом. Давайте розберемось, чи є подібні проблеми у матрасів із натурального латексу?

 

Є кілька причин для запаху звичайного матрасу:

1. Клей. Якщо матрас складається з кількох слоїв, то для його виготовлення використовується клеючий склад, який має досить різкий запах.

2. Наповнювачі. Даже якщо ви придбаєте безпружинні матриці з монолітного наповнювача (латекс, кокос, ппу), то запах буде присутній.

3. Пропитки тканини для чохла, які не дозволяють заводитись кліщами та ін. також мають запах.

А як обстоять справи у матрасах із натурального латексу?

У натуральному латексі обов'язково є свій запах, причому кожна людина його сприймає індивідуально.

Природний латекс - це молочний сік бразильської гевеї. Матрас із хорошого латексу має лагкий запах топленого молока. Такий запах тримається недовго і досить швидко вивітрюється при активній експлуатації латексних виробів. Чим більше ви будете використовувати продукцію за призначенням, тим швидше вивітриться запах за рахунок постійної циркуляції потоків повітря всередині латексної піни.

У цілому можна стверджувати, що матраси, подушки та інша продукція із 100% натурального латексу має запах, який для більшості людей приємний і зовсім не турбує.