✅ Справа в тому, що існує Асоціація країн виробників 100% натурального каучуку (англ. Абревіатура ANRPC). Офіційний сайт організації - http://www.anrpc.org. На ці країни в 2018 році припадало 90% світового ринку натурального латексу. В даний час в цю організацію входить 13 країн - Камбоджа, Китай, Індія, Індонезія, Малайзія, Папуа-Нова Гвінея, Філіппіни, Сінгапур, Шрі-Ланка, Бангладеш, М'янма, Таїланд і В'єтнам.

Ви запитаєте чому саме ці країни? Відповідь досить проста - саме в цих країнах росте каучукове дерево - Гевея бразильська, з соку якого виготовляється латексна піна. А сік Гевеї в рідкому стані зберігається всього 11 годин, протягом цього часу його необхідно спінити (далі латекс перетворюється в каучук, спінити його не можна). Експортувати чистий сік, необхідний для технології DUNLOP неможливо. Експорт соку можливий тільки у вигляді каучуку (коагульованої латекс) або за умови насичення латексу аміаком з додаванням пентахлорфенолята натрію і тетраметілтіурамдісульфід (можливе додавання діетилдитіокарбамату натрію та оксиду цинку).
✅ Таким чином всі вироби вироблені за межами зазначених країн, свідомо виробляються з суміші каучуку, стабілізаторів, антибактеріальних добавок і синтетичного латексу (бутадієн-стирол). Навряд чи ви побачите на упаковці / етикетці такого латексу напис "100% натуральний латекс".
✅У нашому магазині ГЕВЕЯ ви можете придбати матраци та подушки з 100% натурального латексу виробництва В'єтнам!