✅ Справа в тому, що існує Асоціація країн виробників 100% натурального каучуку (англ. Абревіатура ANRPC). Офіційний сайт організації - https://www.anrpc.org. На ці країни в 2018 році припадало 90% світового ринку натурального латексу. В даний час в цю організацію входить 13 країн - Камбоджа, Китай, Індія, Індонезія, Малайзія, Папуа-Нова Гвінея, Філіппіни, Сінгапур, Шрі-Ланка, Бангладеш, М'янма, Таїланд і В'єтнам.

Ви запитаєте чому саме ці країни? Відповідь досить проста - саме в цих країнах росте каучукове дерево - Гевея бразильська, з соку якого виготовляється латексна піна. А сік Гевеї в рідкому стані зберігається всього 11 годин, протягом цього часу його необхідно спінити (далі латекс перетворюється в каучук, спінити його не можна). Експортувати чистий сік, необхідний для технології DUNLOP неможливо. Експорт соку можливий тільки у вигляді каучуку (коагульованої латекс) або за умови насичення латексу аміаком з додаванням пентахлорфенолята натрію і тетраметілтіурамдісульфід (можливе додавання діетилдитіокарбамату натрію та оксиду цинку).
✅ Ненатуральний латекс є доступнішим вибором, він виготовлений з бутадієн-стиролу (SBR), виробленого з використанням нафтохімічних продуктів, але має хімічний склад, дуже схожий на склад натурального латексу.
Таким чином усі вироби, вироблені за межами зазначених країн, виготовляються із штучного латексу або із суміші каучуку, стабілізаторів, антибактеріальних добавок та синтетичного латексу (бутадієн-стирол). Навряд ви побачите на упаковці/етикетці такого латексу напис "100% натуральний латекс".
✅У нашому магазині ГЕВЕЯ ви можете придбати матраци та подушки з 100% натурального латексу виробництва В'єтнам!

 

МАТРАЦИ ТА ПОДУШКИ З НАТУРАЛЬНОГО ЛАТЕКСУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА - ЩО ЦЕ - фото 1