Будова нашого хребта передбачається прямолінійним, а артерії, що розташовуються паралельно шийним хребцям забезпечують кровопостачання головного мозку. У разі порушення прямолінійної фізіології відбувається надмірна флексія хребта, що призводить до симетричного порушення, або зниження кровотоку, за хребтовою артерією. А це, у свою чергу, провокує різноманітні дисфункції організму: головний біль, хропіння, остеохондроз і навіть може призвести до інсульту.

Ортопедичні подушки були розроблені саме для того, щоб підтримувати та стабілізувати положення різних відділів хребта. Саме тому є моделі з різними функціональними навантаженнями: для сну, для працівників офісу, мандрівників, автомобілістів і т.д.

Цікавий той факт, що подушки настільки безпечні та результативні, що немає вікових обмежень у використанні. Наприклад, існують спеціальні подушки для немовлят, які запобігають розвитку патології потиличної частини голови.

Завдяки широкому вибору подушок, у нас Ви зможете підібрати модель подушки з урахуванням фізіології будівлі вашого тіла.