Вибір подушки - справа серйозна і відповідальна, тому що від нього залежить наше фізичне здоров'я і душевна рівновага. Не секрет, що повноцінний здоровий сон - запорука позитивного настрою на весь день. А забезпечити цей сон може далеко не кожна подушка.

Те, що Ви вибираєте подушку з 100% натурального латексу, це - найкраще рішення. Подушки з 100% натурального латексу мають чудову еластичність і продуманий дизайн, які забезпечують не тільки комфорт, але і ортопедичний ефект, що є не можливим для штучного латексу. Пориста структура подушок забезпечує чудову вентиляцію, а значить перешкоджає накопиченню вологи. У латексних подушках не заводяться пилові кліщі, а це значить, що подушки підходять для людей, які страждають алергією або астмою. Сон на такій подушці - це гарантія відмінного здорового відпочинку.

Висота - основний параметр правильної подушки

Довжина надпліччя, звана в побуті «шириною плеча», повинна стати вашою відправною точкою в пошуку потрібної подушки. Очевидно, що цей показник буде прямо залежати від вашої конституції і комплекції. Взагалі, висота подушки може коливатися в межах від 6 до 16 см.

Як ви звикли спати? Звичне положення сплячої людини багато в чому визначає висоту найбільш зручною для нього подушки. Якщо вам найбільше подобається спати на спині або животі, то подушка не повинна бути занадто високою, якщо ж ваша улюблена поза під час сну - на боці, то висота валика подушки повинна визначатися безпосередньо довжиною надпліччя. Ну, а для тих, хто не має особливих переваг в цьому питанні, призначені ортопедичні подушки валики різної висоти, які можна застосовувати в залежності від положення сплячого.

Класична або ортопедична?

Яку форму подушки вибрати для себе? З одного боку, це - справа смаку, але з іншого, ми настійно рекомендуємо проконсультуватися у остеопата або ортопеда. Особливо якщо у вас є деякі проблеми зі здоров'ям за частиною кровообігу і опорно-рухового апарату. Досвід показує, що грамотний фахівець допоможе з вибором подушки, яка допоможе компенсувати багато хворобливих симптомів.

Опыт показывает, что грамотный специалист поможет с выбором подушки, которая поможет компенсировать многие болезненные симптомы.