Вибір подушки - серйозне та відповідальне завдання, оскільки від нього залежить наше фізичне здоров'я та душевна гармонія. Не секрет, що повноцінний здоровий сон - це запорука позитивного настрою на весь день. І забезпечити цей сон може далеко не кожна подушка.

Те, що ви вибираєте подушку з 100% натурального латексу, - це найкраще рішення. Подушки з 100% натурального латексу мають чудову еластичність та продуманий дизайн, які забезпечують не лише комфорт, а й ортопедичний ефект, що є недосяжним для інших матеріалів. Природна пориста структура подушок забезпечує чудову вентиляцію, а отже перешкоджає накопиченню вологи. В латексних подушках не заводяться пилові кліщі, і це означає, що подушки підходять для людей, які страждають на алергію чи астму. Спати на такій подушці - це гарантія відмінного здорового відпочинку.

Висота – основний параметр правильної подушки

Довжина надпліччя, називана в побуті "шириною плеча", повинна стати вашою вихідною точкою при виборі потрібної подушки. Очевидно, що цей показник буде безпосередньо залежати від вашої конституції та комплекції. Взагалі, висота подушки може коливатися в межах від 6 до 16 см.

Перш ніж вирушити в пошуки ідеальної подушки, подумайте про те, який тип сну вам найбільш властивий. Звичайне положення сплячої людини багато в чому визначає висоту найбільш зручної для нього подушки. Якщо вам найбільше подобається спати на спині або на животі, то подушка не повинна бути надто високою. Якщо ви спите на боці, виберіть подушку з більшою висотою, щоб зрівноважити простір між головою і плечима.

Класична або ортопедична?

Під час вибору в покупців виникає питання: які подушки з латексу краще - класичні або анатомічні, маленькі або масажні? З одного боку, це - справа смаку і якщо немає фізичних протипоказань, то Ви вільні у своєму виборі. Багатьом комфортно спати на виробах з валиками та вигинами, з масажними виступами. Хтось віддає перевагу рівним, класичним моделям прямокутної форми.
Якщо ж існують деякі проблеми зі здоров'ям щодо кровообігу та опорно-рухового апарата, настійно рекомендуємо проконсультуватися у остеопата або ортопеда. Досвідчений фахівець допоможе з вибором форми подушки, яка допоможе компенсувати багато болісних симптомів.

З урахуванням всіх попередніх кроків, зробіть свій вибір. Пам'ятайте, що подушка повинна підганятись під вас, а не навпаки. Обирайте ту, яка допоможе вам відчувати затишок і релакс, а також забезпечить підтримку для вашої шиї.

Пам'ятайте, що кожна людина унікальна, і підбір ідеальної подушки може зайняти трохи часу. Важливо враховувати ваші потреби та вподобання для досягнення найкращого результату.

 

ЯК ОБРАТИ ПОДУШКУ - фото 1ЯК ОБРАТИ ПОДУШКУ - фото 2