Вибір подушки - справа серйозна та відповідальна, тому що від нього залежить наше фізичне здоров'я та душевна рівновага. Не секрет, що здоровий сон – запорука позитивного настрою на весь день. А забезпечити цей сон може далеко не кожна подушка.

Те, що Ви вибираєте подушку зі 100% натурального латексу, це найкраще рішення. Подушки зі 100% натурального латексу мають чудову еластичність та продуманий дизайн, які забезпечують не тільки комфорт, але й ортопедичний ефект, що є не досяжним для інших матеріалів. Природна пориста структура подушок забезпечує чудову вентиляцію, а значить перешкоджає накопиченню вологи. У латексних подушках не заводяться пилові кліщі, а це означає, що подушки підходять для людей, які страждають на алергію або астму. Сон на такій подушці – це гарантія чудового здорового відпочинку.

Висота – основний параметр правильної подушки

Довжина надпліччя, звана в побуті «шириною плеча», має стати вашою відправною точкою при виборі потрібної подушки. Очевидно, що цей показник безпосередньо залежатиме від вашої конституції та комплекції. Взагалі висота подушки може коливатися в межах від 6 до 16 см.

Як ви звикли спати? Звичне становище сплячої людини багато в чому визначає висоту найбільш зручної йому подушки. Якщо вам найбільше подобається спати на спині або животі, то подушка не повинна бути занадто високою, якщо ваша улюблена поза під час сну - на боці, то висота валика подушки повинна визначатися безпосередньо довжиною надпліччя.

Класична або ортопедична?

У процесі вибору у покупців виникає питання: які подушки з латексу краще - класичні або анатомічні, маленькі або масажні? З одного боку, це справа смаку і якщо немає фізичних протипоказань, то Ви вільні у своєму виборі. Багатьом комфортно спати на виробах з валиками та виїмками, з масажними виступами. Хтось віддає перевагу рівним, класичним моделям прямокутної форми.
Якщо ж є деякі проблеми зі здоров'ям щодо кровообігу та опорно-рухового апарату, рекомендуємо проконсультуватися у остеопату або ортопеда. Грамотний фахівець допоможе з вибором форми подушки, яка допоможе компенсувати багато хворобливих симптомів.