На щастя, догляд за виробами з латексу НЕ потребуе багато часу та зусиль. Завдання, які необхідно виконати, щоб підтримувати натуральний латекс у первозданному стані, є простими. Однак це гарантовано продовжить термін служби вашого латексного матраца або подушки.

1. Повертайте матрац кожні 6 місяців, це забезпечить рівномірний розподіл тиску тіла. Просто повертайте його на 180 градусів, утримуючи спальну поверхню нагорі. Те, що раніше було узголів'ям ліжка, тепер буде в ногах, і навпаки.

2. Завжди стежте за тим, щоб на матраці та подушці був знімний чохол. Всі матраци та подушки мають два знімні чохоли які легко знімаються для прання або чищення. Це дозволить підтримувати гігієну і чистоту, при мінімальних зусиллях.

3. Вироби з 100% латексної піни не потребують прання. При необхідності допускається тільки ручне прання в мильній воді при температурі не вище +40°С з використанням простого або рідкого мила. Ополіскування до повного видалення мила. Допускається м'який ручний віджим. Після того як стече вода, помістіть в сухе провітрюване тепле приміщення або під вентилятор. 
Не використовуйте обігрівальні пристрої для сушки матрацу та подушок, це може призвести до пересихання латексу.
На пряме сонце виставляти латекс не слід.

4. Вироби із латексу бояться ультрафіолетового випромінювання. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів. Чохол який повністю закриває матрац зменшить негативний вплив ультрафіолету. 

5. Матрацу потрібна вентиляція, основа ліжка повинна мати вентиляційні отвори, що значно покращить природню циркуляцію повітря. Це дозволить відводити зайву вологу, накопичену за час сну.

6. Відстань між ламелями на основі ліжка не повинна перевищувати 3 сантиметри. Збільшення відстані між ламелями може привести до провалювання матраца між ламелями. Наслідок - деформація матраца через кілька років.
Ідеальною основою ліжка вважається тверда поверхня з отворами для вентиляції.

При правильному догляді термін служби матраца з легкістю перевищить більше 20 років.