Для розумового та фізичного розвитку дитини сон грає дуже важливу роль. Саме тому батькам важливо бути обережними у виборі товарів для сну своїх дітей. Якісні товари зі 100% натурального латексу подарують вашому малюку міцний сон.

Окрім вибору якісного матраца для вашого малюка, латексні подушки будуть одним із пунктів у вашому списку. Дозвольте HEVEA (офіційний представник ТМ Lien'A, В'єтнам) поділитися з вами величезними перевагами натуральних латексних подушок та матраців у розвитку вашої дитини.

 

1. НЕТОКСИЧНИЙ, БЕЗ ХІМІЇ! Вироби зі 100% натурального латексу гарантують батькам повну впевненість у якості компонентів, що входять до складу (підтверджено європейськими сертифікатами), а також у впливі матеріалів на здоров'я дітей, оскільки натуральний каучук є безпечним та корисним для здоров'я, не тільки для дітей, а й для дорослих. .

Вироби компанії проходять регулярну сертифікацію в німецькій авторитетній компанії Eco-INSTITUT®, підтверджуючи, що вироби складаються на 100% з природного каучуку і не містить синтетичного каучуку (SBR) або інших матеріалів на основі поліуретану.

Переваги латексних подушок та матраців для дитини - фото 1

 

2. ЗАХИСТ ВІД ПЛІСНЯВИ І ШКІРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
Натуральний латекс за своєю природою стійкий до комах та плісняви, тому комахи не можуть жити в улюбленому матраці вашої дитини. Крім того, найчастіше роздратування шкіри в ліжку виникає через те, що шкірі дитини доводиться стикатися з існуючими комахами та цвілевими грибками, невидимими неозброєним оком. Нехай шкіра вашої дитини буде здоровішою із виробами з натурального каучуку.

Переваги латексних подушок та матраців для дитини - фото 2

 

3. СПОКІЙНИЙ СОН
Латексні подушки завжди створюють відчуття сухості, уникаючи надмірного тепла під час сну порівняно з іншими матрацами та подушками, представленими на ринку. Завдяки природній вентиляційній структурі латексу, піт дитини швидко випаровується. Внаслідок цього дитина не здригатиметься під час сну і не втрачатиме сон через спеку.

Переваги латексних подушок та матраців для дитини - фото 3

 

4. ЛАГІДНИЙ ДО ШКІРИ ДИТИНИ
Шкіра дитини ніжна, гладка і м'яка - це те, про що повинні завжди пам'ятати батьки.
Завдяки неперевершеній ніжності 100%-го природного латексу, шкіра дитини отримае максимальний комфорт при контакті з поверхнею подушки.

Переваги латексних подушок та матраців для дитини - фото 4

 

5. ПРОФІЛАКТИКА ПЛАГІОЦЕФАЛІЇ (плоска потилиця)
Новонароджені діти більшу частину часу проводять у положенні лежачи на спині. Внаслідок цього, у деяких дітей, може з'явитися деформація черепа (плоска потилиця). Щоб уникнути цього рекомендується використовувати подушки зі 100% натурального латексу для новонароджених, які допоможуть уникнути ціеї проблеми.

Переваги латексних подушок та матраців для дитини - фото 5