У сучасному світі з'явилася величезна кількість наповнювачів для подушок (синтепон, пух, поліуретан, лузга гречки і т.д.) і матраців (кокосова койра, кінський волос, морські водорості, поролон, повсть і т.д.). При такій величезній кількості матеріалів важко зробити правильний вибір. Тому ми постараємося пояснити:

- Чому саме ПРИРОДНИЙ ЛАТЕКС заслуговує звання кращого матеріалу для виготовлення матраців і подушок?
- Чому саме ПРИРОДНИЙ ЛАТЕКС дарує Вам і Вашим дітям міцний, здоровий і солодкий сон?
- Чому ПРИРОДНИЙ ЛАТЕКС виправдовує свою вартість?

Щоб добре себе почувати, нам необхідно протягом дня висипатися. Адже під час сну не тільки відновлюється організм, але і здійснюється обробка акумульованого за цілий день потоку інформації. Саме уві сні відбувається цей процес. Нічний сон триває від 5 до 10 годин. Крім тривалості сну, також важливим є його якість, від цього залежить не тільки самопочуття, але і стан Вашого здоров'я в цілому. Для комфорту обов'язково потрібно зручне місце сну. Це ліжко, подушка і матрац, а також інші постільні приналежності. Одним з найбільш важливих критеріїв при виборі постільних речей є НАТУРАЛЬНІСТЬ і екологічність.

Використовуючи технологію спінювання "Dunlop", молочного соку каучукового дерева - Гевеї, можна отримати надзвичайно гнучкий і має чудові властивості матеріал.

Як виглядає латекс?

Вироби з латексу складаються повністю з монолітного шматка каучукової піни. Вона легко приймає потрібну форму і має високу пружність. Адже основною властивістю латексу є пружність. Молекулу каучуку можна уявити собі у вигляді пружини. Розтягнута навіть в 1000 разів, а потім звільнена, вона приймає вихідну форму. А м'якість залежить від ізольованих мікроскопічних гранул з повітрям, які розпрямляються і стискаються під дією навантаження, при цьому форма зберігається. А мільйони канальців, які не видно неозброєним оком, відводять вологу, якщо вона випадково потрапить в такий виріб.

Матраци та подушки дихають!

Особлива структура матеріалу, з природно створеними відкритими повітряними осередками, забезпечує самовентиляцією, роблячи матраци та подушки дихаючими, що зберігає тепло взимку і прохолоду влітку, даруючи комфорт Вашому тілу.

Зменшується навантаження на серце!

Матрац з латексу під час сну підлаштовується під форму Вашого тіла, створюючи відчуття невагомості і ні з чим не порівнянний комфорт. Це властивість і дає той ортопедичний ефект, який становить одну з основних цінностей латексних матраців і подушок. Латексні матраци підтримують тіло, не передавлівая кровоносні судини і не порушуючи кровообігу. У підсумку, менше навантаження на серце і більш спокійний сон.

Матраци з латексу мають однорідну структуру, без пружин, під час сну такі матраци не скриплять, що не мнуться, не утворюють хвиль при русі, тому ні у Вас, ні у сплячого поруч не буде виникати відчуття дискомфорту.

Обличчя не пом'яте - зморшки розгладжені!

Подушки допомагають підтримати голову під час сну в правильному положенні, дозволяють повністю розслабитися шийному відділу хребта і знімають навантаження з м'язи шиї. Обличчя не пом'яте, зморшки разгладжені. Краса!

Латекс дуже довговічний!

Ортопедичний ефект і довговічність - перевірена роками, як хворими людьми, так і здоровими. Вироби з 100% натурального латексу можуть служити більше 20-ти років. Спочатку до латексу великий інтерес проявили японці і корейці. Всі знають, що східні народи дуже трепетно ​​ставляться до свого здоров'я. А здоровий і повноцінний сон - це успіх Вашого завтрашнього дня.

Вироби з латексу мають вражаючу здатність тримати свою форму. Так, що навіть через п'ятнадцять років сну в одній позі, на матраці і подушці з латексу не залишиться ні слідів, ні прим'ятої.

Гипоаллергенно!

Натуральний латекс - це антистатик і абсолютно гіпоалергенний продукт! У наших матрацах і подушках з 100% натурального латексу не збирається пил, не можуть жити бактерії і домашні пилові кліщі (сапрофіти). Все це запобігає респіраторні і алергічні захворювання.

Крім іншого перевага подушок і матраців з латексу полягає і в їх транспортабельності. Вони легкі і можуть займати зовсім мало місця, якщо їх вакуумувати.

Якщо Ви вибираєте ортопедичні подушки і матраци між латексними і, наприклад, гречаним, варто звернути увагу на шурхіт останніх. Комусь це подобається, комусь - ні.

Єдиний мінус цієї продукції - ЦІНА. Але ж кожне каучукове дерево дає лише 150-300 грам латексу на добу і, щоб виготовити один матрац, необхідно зібрати сік з 2500 тисяч дерев! Трудомісткий процес виробництва зумовлює дорожнечу цього товару.

Проте, все це справедливо лише для 100% натурального латексу, а не його хімічних копій – "100% латекс". Якщо Вам дійсно важлива якість, здоров'я та комфорт, купуйте тільки натуральний латекс у компаній, що дають гарантію до 10 років. натуральний латекс у компаній, що дають гарантію не менше 10 років.