У світі з'явилося безліч наповнювачів для подушок (синтепон, пух, поліуретан, лушпиння гречки тощо.). За такої величезної кількості матеріалів важко зробити правильний вибір. Ми хочемо пояснити, чому натуральний латекс вважається одним із найкращих варіантів.

Досить часто люди скаржаться на тривожний сон, стан розбитості та головний біль. Шукають у себе різні недуги, списують тривожні симптоми на погоду. Проте найчастіше візит до лікаря не потрібен. Достатньо лише замінити подушку та підібрати правильну, анатомічну форму.
Натуральний латекс має високі експлуатаційні показники та безпечний для здоров'я.
За оцінками експертів, подушка зі 100% натурального латексу – це найкращий вибір із можливих.

Подушки дихають!
Перфорована поверхня та особлива структура природного латексу, з природно утвореними відкритими повітряними осередками, забезпечує самовентиляцію, роблячи подушки дихаючими. В результаті знижується потовиділення, забезпечується комфортний температурний режим, зберігаючи тепло взимку та прохолоду влітку, даруючи комфорт Вашій особі.
Міцний здоровий сон.
Завдяки своїй пружності 100% натуральний латекс створює ортопедичну підтримку для голови та шиї під час сну. М'язи шиї розслаблені, судини не перетиснуті, циркуляція крові нормалізована, відсутнє викривлення верхнього відділу хребта.
Підвищений комфорт покращує якість сну, робить його повноцінним та глибоким. Зменшуються або зникають головні та м'язові болі.

Гіпоалергенно!
Натуральний латекс має антибактеріальні та протигрибкові властивості!
У 100% натуральному латексі не заводяться пилові кліщі та інші мікроорганізми, здатні завдати шкоди здоров'ю людини. Все це запобігає респіраторним та алергійним захворюванням.

Латекс дуже довговічний!
Ортопедичний ефект та довговічність – перевірена роками, як хворими людьми, так і здоровими. Вироби зі 100% натурального латексу можуть служити понад 20 років. Спочатку до латексу великий інтерес виявили японці та корейці. Усі знають, що східні народи дуже трепетно ставляться до свого здоров'я. А здоровий та повноцінний сон – це успіх Вашого завтрашнього дня.
100% натуральний латекс дорожчий за синтетичні аналоги. Але кожне каучукове дерево дає лише 150-300 грам латексу на добу і, щоб виготовити один матрац, необхідно зібрати сік з близько 2500 тисяч дерев!
Трудомісткий процес виробництва і зумовлює вартість цього товару.