Турбота про здоров'я дітей - це основне завдання сумлінних батьків. Тому з самого раннього дитинства дітей загартовують, проводять з ними зміцнюючи та розвиваючи вправи, ізолюють малюків від збудників хвороб протягом дня. Але багато хто забуває, що нічний час також дає можливості для турботи про самопочуття і здоровий спосіб життя. Йдеться про те, чи потрібна пір'яна або латексна подушка для дитини.

Подушки для новонароджених

На питання, чи потрібні подушки немовлятам, відповідають по-різному. Більшість лікарів і батьків сходяться на думці, що новонароджений малюк цілком може обійтися без цього предмета під головою. Розміри тільця такі, що ніякого дискомфорту при цьому дитина не відчуває.
Але в даному випадку, не можна не враховувати такого фактора як люблячі бабусі, які звикли до того, що подушка - обов'язковий елемент в ліжку. Вони співчувають «нещасному» немовляті, якому так погано і незручно, і намагаються підкласти подушечку.

Розумна і підготовлена ​​мама зазвичай розуміє, що на пір'яний подушці головка малюка буде потіти, у нього збільшиться ризик виникнення алергічних реакцій, що викликаються пташиними пухом і пір'ям. Тому батькам доведеться вступати у відкриту конфронтацію з бабусею, або купити латексну подушку, призначену для новонароджених дітей. Така покупка, по-перше, безпечна для здоров'я дитини, а по-друге дозволить зберегти мир в сім'ї.

Латексні подушки для малюків і підлітків

З ростом дитини змінюються пропорції тіла, і йому стає незручно обходитися зовсім без подушки. Поступово малюки привчаються спати як дорослі. Саме в цей період закладається звичка, з якою пізніше доведеться боротися.

Погана манера спати з неправильним положенням тіла, з високо піднятою головою в подальшому може спровокувати викривлення хребта або болю в області затиснутих шийних хребців.

Для того щоб уникнути майбутніх проблем, досить з дитинства привчати дитину до більш здорових звичок і купити йому латексну подушку, а саме модель, призначену для дітей.

Оскільки спочатку легше правильно навчити і виховати, ніж потім переучувати і позбавляти від шкідливих звичок, то спочатку вибравши латексні подушки для сну своїх дітей, батьки роблять гідний внесок у їх майбутнє здоров'я.