І подушки і матраци з латексу в даний час просто на піку слави. За рахунок чого цей недешевий матеріал набуває все більшої популярності? І яким взагалі буває латекс в подушках?

Все просто: латекс буває натуральний і синтетичний. Латекс натуральний - це природний і абсолютно безпечний матеріал з антибактеріальними і антисептичними властивостями. Причому ці якості зберігаються протягом усього терміну використання постільних речей. Такий латекс - це, по суті, піна, яку виготовляють із соку бразильської гевеї, який збирається цілий рік з дерев в Південно-Східній Азії.

Натуральний латекс на дотик має злегка жирну поверхню, хоча слідів, звичайно ж, ніяких не залишає. За кольором він злегка бежевий. Синтетичний латекс набагато сушіший на дотик і може мати трохи хімічний запах, який намагаються приховати парфумерними запахами.
натуральный латекс активно використовується у виготовленні ортопедичних подушок. Його пружність з урахуванням правильної форми ідеально підтримує голову і шийний відділ хребта під час сну, що дозволяє позбутися зайвого навантаження з хребта та м'язів шиї.
Отже, людина на такій подушці навіть за кілька хвилин може повністю розслабитись та добре відпочити. З латексу справді роблять найкращі ортопедичні подушки.
Іноді буває, що після зміни подушки потрібно час на адаптацію до нових відчуттів (після пір'яних подушок). Але як тільки ви зрозумієте, що добре висипаєтеся, що ваша голова не болить і у вас прекрасний настрій вранці, ви більше ніколи і ні на що її не поміняєте, і можливо навіть у поїздках братимете її з собою.
Основні відмінні властивості натурального латексу – пружність та еластичність. Подушки з натурального латексу мають такі якості та властивості:

- Дихаюча структура забезпечує постійний потік повітря
- Не утримує тепло (на відміну від сентетичних аналогів)
- Створює перешкоду для грибків та розмноження постільних кліщів
- Подушки гіпоалергенні, на них можна спати людям з аллергічними та хронічними ЛОР-хворобами
- Неперевершені ортопадичні властивості, що покращують кровообіг

Ось чому лікарі рекомендують використовувати 100% натуральний латекс якомога більшій кількості людей, особливо тим, хто відчуває біль у спині і шийному відділі, у кого вранці болить голова, німіють руки і тим більше тим, у кого періодично виникає алергія.
Природний латекс поступово стає все більш популярним і це не данина сучасним тенденціям, а завдяки створенню натуральних постільних речей преміум-класу.