І подушки і матраци з латексу в даний час просто на піку слави. За рахунок чого цей недешевий матеріал набуває все більшої популярності? І яким взагалі буває латекс в подушках?

Все просто: латекс буває натуральний і синтетичний. Латекс натуральний - це природний і абсолютно безпечний матеріал з антибактеріальними і антисептичними властивостями. Причому ці якості зберігаються протягом усього терміну використання постільних речей з нього. Такий латекс - це, по суті, піна, яку виготовляють із соку бразильської гевеї, який збирається цілий рік з дерев в Південно-Східній Азії.

Натуральний латекс на дотик має злегка жирну поверхню, хоча слідів, звичайно ж, ніяких не залишає. За кольором він або ідеально білий, або бежевий. Синтетичний на відміну від нього злегка жовтуватий, набагато суші на дотик і може мати злегка гумовий запах.
Латекс активно використовується у виготовленні ортопедичних подушок. Його пружність з урахуванням правильної форми ідеально підтримує голову і шийний відділ хребта під час сну, що дозволяє позбутися зайвого навантаження з хребта та м'язів шиї.
Отже, людина на такій подушці навіть за кілька хвилин може повністю розслабитись та добре відпочити. З латексу справді роблять найкращі ортопедичні подушки.
Єдиним мінусом у такій подушці є те, що до неї досить непросто звикнути (після пір'яних подушок) з першої ночі. Але як тільки ви зрозумієте, що добре висипаєтеся, що ваша голова не болить і у вас прекрасний настрій вранці, ви більше ніколи і ні на що її не поміняєте, і можливо навіть у поїздках братимете її з собою
Основні відмінні властивості натурального латексу – пружність та еластичність. Подушки з натурального латексу мають такі якості та властивості:

- Властивість електроізоляції
- Властивість антинагріву
- Текстура створює перешкоду для розмноження постільних кліщів
- Подушки антиалергенні, на них можна спати людям із хронічними ЛОР-хворобами
- Латекс для ортопедичної подушки – просто ідеальний матеріал.

Ось чому лікарі рекомендують спати на таких подушках якомога більшій кількості людей, особливо тим, хто відчуває біль у спині і шийному відділі, у кого вранці болить голова і тим більше тим, у кого періодично виникає алергія на пух і пір'я своїх старих пір'яних подушок.
Латексна подушка стає чудовою альтернативою перовим подушкам у сучасному світі. Коли в сім'ї викидаються старі подушки, завжди виникає питання, чим їх замінити, адже вибір подушок зараз величезний: можна придбати і пір'яні та синтипонові та якісь ще.
І дуже часто люди, які дійсно дбають про своє здоров'я, віддають перевагу подушкам їхнього латексу, тому цей матеріал поступово стає популярним, мейнстримом для сучасного затишного будинку.